Historie Lepicolu

Přinášíme 10 důvodů, proč se v případě trvajících trávicích potíží rozhodnout pro doplněk stravy Lepicol nebo Lepicol plus+.

Historie Lepicolu sahá až do minulého století, kdy v roce 1996 jistý Peter Jackson z Velké Británie začal řešit své dluholeté potíže. Jelikož hodně cestoval po světě, měl problémy s vyprazdňováním. S týmem specialistů z Velké Británie a Holandska vyvinul výrobek, který byl ve své době jedinečný. I když by se mohlo zdát, že jeho složení není nijak náročné, velmi náročné bylo najít ty správné suroviny a jejich správný poměr.

Lepicol obsahuje ingredience velmi vysoké kvality. Například probiotické kmeny jsou od renomované firmy Probiotics International Ltd. (dříve Protexin), která se dlouhodobě a velmi intenzivně věnuje výzkumu svých probiotických kmenů. A právě s touto firmou se Peter Jackson rohodl v roce 2011 spojit síly, výrobek Lepicol se stal jedním z nejprodávanějších v portfoliu firmy Probiotics International Ltd. a prodává se ve vice než 25 zemích světa.

Do České republiky se výrobek Lepicol dostal v roce 2000. Tehdy moje manželka měla také problémy s vyprazňováním a projímadla nechtěla užívat. Našel jsem tedy Lepicol a manželka již po pár dnech užívání pocítila jeho účinky. Rovněž další “pokusní králici” s podobnými problémy byli s účinky Lepicolu nadmíru spokojeni. Od té doby, tedy již vice než 17 let, je Lepicol jedním z nejoblíbenějších produktů v této kategorii .

Ing. Dušan Černý
jednatel PROBIOTICS PROVITA s.r.o.

 

Doplněk stravy
Lepicol a Lepicol plus+