Co je Lepicol

Lepicol je speciální formule obsahující živé bakterie, inulín, trávící enzymy (Lepicol Plus) a jemné psyllium, které napomáhá správnému a snadnému vyprázdňování.

Lepicol je multi‑vlákninový přípravek obsahující jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu střev, dále pak inulín, tedy prebiotickou vlákninu. Tyto dvě složky vám mohou pomoci zajistit si doporučovanou denní dávku vlákniny.

Třetí klíčovou složkou je 5 kmenů živých kultur, které se přirozeně vyskytují v trávicím ústrojí zdravého člověka (Lactobacillus rhamnosus PXN 54, Bifidobacterium bifidum PXN 23, Lactobacillus acidophilus PXN 35, Lactobacillus plantarum PXN 47, Lactobacillus bulgaricus PXN 39).

Lepicol plus+ má pro vás extra benefit, a sice v tom, že obsahuje trávicí enzymy a tři botanické složky - kořen zázvoru, lístky máty peprné a fenyklové semínko.

Lepicol je doplněk stravy obsahující živé bakterie, inulín, trávicí enzymy (pouze výrobek Lepicol plus) a jemné psyllium, které napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování. Je nabízen ve formě prášku nebo kapslí.

Složení Lepicolu je potvrzeno rozbory České zemědělské univerzity v Praze a Společností pro probiotika a prebiotika.

Lepicol je ochranná známka firmy Protexin z Velké Británie. Produkt Lepicol je na trhu ČR a SR více než 15 let. Za tuto dobu si získal oblibu mezi tisíci zákazníky i mezi širokou odbornou veřejností, zejména gastroenterology.

Přípravek je vhodný pro dospělé, děti i těhotné ženy. Doporučuje se užívat nejlépe 30 minut před jídlem.

Doplněk stravy
Lepicol a Lepicol plus+